HAKKIMIZDA

 

Kale taşımacılık olarak evden eve nakliyat sektörünün müşteri memnuniyet oranını yükseltmek için katkıda bulunmaktayız.

 

Müşteri memnuniyet oranı %96 olan Kale Taşımacılık neredeyse taşıdığı bütün müşterilerini mutlu taşıma deneyimi sunarak müşteri memnuniyet oranını düşürmemeyi hedeflemektedir. amacımız alelade bir evden eve nakliyat hizmetinden çok müşterilerin bizi övgü ile bahsedecek bir hizmet vermektir.

  • İstanbul'dan bütün Türkiye'ye nakliyat.
  • %96 Müşteri memnuniyeti.
  • Modern Kamyon Seçenekleri.
  • 24 saat müşteri desteği.
  • Profesyonel ve deneyimli personel.

Evden eve nakliyat süreci bizimle irtibata geçmeniz ile başlar. İsteğiniz doğrultusunda sizden aldığımız bilgileri değerlendirerek size bir fiyat teklifi sunarız veya taşınacak eşyaları yerinde görmek için ücretsiz ekspertiz yapar ve size net bir fiyat teklfi sunarız.
 

Ekspertiz sonucu oluşan fiyata nasıl bir paketleme malzemesi kullanılacak, kaç evden eve elemanı çalışacak, nasıl bir araç kullanılacağı ve saat kaçta taşımaya başlanacağı taşımanın kaç saate biteceği gibi bilgileri sizlere detaylı olarak experimiz sunacaktır. Eğer bu bilgilendirme sonucu bizleri tercih ederseniz experimiz sizinle sözleşme imzalar ve istediğiniz gün ve saat sizin için ayrılır. Evden eve nakliyat’tan bir iki gün öncede sizinle irtibata geçer ve geleceğimiz saati tekrar hatırlatırız. Taşınma günü evinizi en güzel şekilde yeni adresinize taşır ve size sadece yeni evinizin tadını çıkarmak kalır.