HİZMETLERİMİZ

 

Evden Eve Nakliyat

Taşıma esnasında paketleme, nakliye, varış yerindeki gümrük işlemleri, eve teslimi ve evde kolilerin açılması eşyaların yerleştirilmesi,sökülen mobilyaların tekrar monte edilmeleri itinalı bir biçimde yapılmaktadır. Evden eve nakliyatın en hassas olan konusu paketlemedir. Paketlemede kullanılacak malzeme ve eşyanın cinsine göre paketlenmesi hasarsız taşımanın en önemli konusudur. Kale Taşımacılık nakliyat büyük parça eşyaların paketlenmesinde baloncuklu naylon adını verdiğimiz malzemeden kullanmaktadır. Hiçbir şekilde özensiz sarma işlemi uygulanmamaktadır. Giysilerin taşınmasında özel askılı giysi dolapları kullanılmaktadır. naylonlarla muhafaza edilen eşyalar bant yapıştırıcıyla sarılır. Cam eşyalarınız temiz beyaz cam kağıtları ile sarılmaktadır. Mermer, büyük cam ve ayna için özel tahta kafes imalatı, antika eşyalar için de daha farklı bir paketleme yapılmaktadır.

 

Ofis ve Büro Nakliyat

Artık size küçük gelen ofislerinizden taşınma vakti geldiyse doğru ofis nakliye firmasını bularak, daha ferah ve daha konforlu olan yeni şubenize geçebilirsiniz. Peki ya o kadar dosya ve eşyalar ne olacak? Elbette ofis nakliye hizmetleri ile aynı gün içinde yeni ofisine gidecek ve yerlerine dizilecek. Bunu sorunsuz olarak nasıl yapacağız diye merak ediyorsanız elbette alanında profesyonel olan Kale Taşımaclıkfirması ile temin edebilirsiniz. İrtibat numaralarımızı arayarak ofis taşımacılığı konusunda hem her detayı öğrenebilir hem de bütçenize uygun fiyat teklifleri alabilirsiniz. Ofis nakliye hizmetlerinde her farklı ürün doğru şekilde paketlenir ve yeni yerine gitmek için güvenli araçlar ile yola çıkarak sorunsuz bir nakliye tamamlanmış olunur.

 

Ev Depolama Hizmeti

Eşya depolama hizmetleri bazında ön plana çıkarılan birbirinden farklı çalışmalar için, daha fazla geç kalmayın ve sizler dahilinde sunduğumuz taşınma seçeneklerini inceleyin. Eşya depolama konusunda büyük ayrıntılar sunan firmamız, kaliteli ve rahat bir dizayn çerçevesinde eşyalarınızı depolayabileceğiniz bir sistem yaratıyor. Bu sayede hemen hemen her türlü düzeni ortaya çıkarabilir, kendinizi bu kapsamda ön plana çıkarabilirsiniz. Kaçırılmayacak destekler ve çalışma sistemleri için daha fazla geç kalmayın ve size dair üretilen çözümleri de ön plana çıkarmaya devam edin. Aktif, rahat, profesyonel ve estetik bir sisteme sahip olan bu çalışmalar için, en önemli performans eşyalarınızın yapısına göre değerlendiriliyor ve kolay yoldan taşınmanız için bir artı sağlıyor. Bu sayede fazla eşyalarınızı ve değerli olan tüm eşyalarınızı saklayabileceğiniz bir depo hizmeti almanızı sağlıyoruz.

 

Ücretsiz Expertiz Hizmeti

Ekspertiz hizmeti sunmak amacı ile gönderilen eleman; her odayı, depoyu (tavan arası, bodrum katı, garaj, sundurma…) inceler ve her türlü eşyayı kayıt altına alır bir rapor oluşturur.Bu inceleme sizin daha ucuza ve güvenle taşınabilmeniz için verilen ücretsiz bir hizmettir. Eksperimiz: Porselenlerin, mutfak eşyalarının, antika ve elektronik eşyaların, nasıl paketleneceğini, karton kutuların ölçü ve adetlerini bu aşamada belirlemiş ve en ucuz fiyatı çıkarabilmek için gerekli tüm bilgileri edinmiş olur. taşınmanın yapılacağı yeri ziyaret ederek iş akışına son halini verip nakliye fiyat teklifini hazırlar. Teklifin müşteri tarafından onaylanması ile taşınma işlemi başlatılır. Ekspertiz hizmeti veren kişi için ekstra ücret kesinlikle talep edilmez.