Parsiyel Taşıma

Evden eve nakliyat sektöründe en fazla ilgi gören alanlardan birisi de parça eşya taşımacılığıdır. Gerek bir şehrin içerisinde gerekse bir şehirden başka bir şehire parça eşya taşımak çoğu kişinin stres yaşamasına neden olabiliyor.

Parça eşya taşıma daha çok taşınacak eşyaların az olmasıya da maddi durumun yetersiz olması nedeniyle eşyaların başkasının eşyalarının da taşındığı araçlar ile taşınmasıdır. Bu sayede daha az ücret ödenir.  

Kale taşımacılık parça eşya taşıma sırasında aynı güzergaha giden parça eşyalar tek bir kamyona yüklenerek daha ekonomik bir taşıma hizmeti sunar. Türkiyenin çeşitli bölgelerine düzenlediği seferler ile sizin eşyalarınızı da güvenle ulaştırmak en büyük potansiyellerindendir.

Her gün istanbul izmir başta olmak üzere aydın, bodrum, fethiye, datça ve tüm ege bölgelerine günlük taşıma seferlerimiz mevcuttur.

Sizde parça eşyalarınızı şehirler arası göndermek istiyorsanız çağrı numaramızdan 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kale Taşımacılık Parsiyel Taşıma

Parsiyel, kelime anlamıyla tüm olmayan, parça anlamına gelmektedir. Nakliye sektöründe komple, parsiyel, proje ve ağır nakliyat gibi taşımacılık hizmetleri sunulur. Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin yüklerini, aynı kamyon, kamyonet veya tır ile taşıma lojistiğine parsiyel taşımacılık ya da parça eşya taşımacılığı denir. Parsiyel yük taşımacılığında temel amaç, aynı güzergâhta taşınması talep edilen yükleri, yük miktarı komple bir aracı doldurmasa bile, aynı araca yükleyerek
taşıma maliyetini ekonomik bir seviyeye getirmektir.