Kale Taşımacılık

İstanbul – Fethiye Nakliyat

İstanbul – Fethiye Nakliyat

İstanbul-Fethiye arası kapıdan kapıya taşıma ve genel kargo taşımacılığı uygun fiyatlarla gerçekleştirilmektedir. Fethiye nakliyat firması olarak eşyalarınızı şehirler arası en ucuz nakliye fiyatı ile taşıyoruz. Fethiye ulaşım fiyatları için bizi arayınız. Garantili ve sigortalı transferler yapabilirsiniz. Şehirler arası taşımacılık hizmeti veren firmamız ile eşyalarınızı. Ulaşım sirkülasyonunun olduğu ilçelerimizden biridir. Özellikle İstanbul’dan Fethiye’ye çok sayıda taşıma ve parsiyel taşıma siparişi var.

Fethiye ulaşım hizmetimiz ulaşımınızı hızlı, güvenli ve ucuz hale getirir. Şirketler, profesyoneller ve bu görev için özel olarak tasarlanmış taşıma arabaları ve son yıllarda asansörleri yüksek katlar için ideal çözümdür. Firmamızın telefonlarını arayarak sizin için en ideal çözümü bulabilir ve maliyetini öğrenebilirsiniz. Kapıdan kapıya İstanbul Fethiye ulaşım hizmetimiz sadece şehirler arası çalışmaktadır.

Fethiye İlçe sınırları içerisinde şehir içi ulaşım hizmetimiz bulunmamaktadır. Nitelikli personel ve kapalı araçlarımızla hızlı ve sigortalı lüks ulaşım sağlıyoruz. Araç filomuz ve kalifiye personelimiz ile yük ve mallarınızı zamanında teslim ediyoruz. Ayrıca eşyaların paketlenmesi, nakliyesi ve montajı konusunda da kendimize çok güveniyoruz. Her türlü eşya nakliye personelimiz tarafından özenle taşınır.

Firmamızın şoförleri ve çalışanları kendi personelimiz olduğundan taşıma fiyatları oldukça uygundur. Fethiye ulaşım hizmetimiz sadece şehirlerarası hizmet vermektedir. Fethiye bölgesinde eşyalarınızı taşımak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nakliyat Talebi